Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

Akhisar Otomatik Kepenk

 Akhisar otomatik kepenk ve otomatik panjur, otomatik kapı sistemleri  kullanım kolaylığı ve güvenlik gibi özelliklerin yanında estetik görünüm, hijyen gibi faktörler içinde tercih edilmektedir.

Özelikle fabrika gibi büyük giriş ihtiyacı olan firmaların öncelikli tercihidir.

Akhisar Otomatik Kepenk

 Nyç Otomatik Kepenk birçok projeye imza atmış ve ciddi bir müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Uzman personeliyle en iyi hizmeti vermiştir.

Verdiği  temin sürelerine sadık kalmış ve işi daima sözünü verdiği sürede teslim etmiştir.

Satış sonrası desteğiyle siz  değerli müşterilerimizin saygısını kazanmayı başarmıştır. Binlerce Otomatik kepenk ve bahçe kapısı teslim etmiştir.

Akhisar Kepenk

Nyç Otomatik Kepenk Akhisar ve Çevresinde Birçok Firmaya Gerek Bayileri Üzerinden gerek Kendi montaj ekipleriyle hizmet vermiştir.

Akhisar Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk , Otomatik Kapı ve sarmal çelik kepenklerde saç kalınlığı, sertliği ve galvanizleme oldukça önemlidir. Bunlar gözle anlamakta zorlanacağınız ancak montajdan bir süre sonra fark edebileceğiniz özelliklerdir. Uygulamayı ve üretimi yapan firmanın önemi burada ortaya çıkmaktadır. 

Otomatik kepenkler sıra sıra bir biri içine geçirilmiş. Kendine özgü form verilmiş yan kanalları olan ve bu kanalların içinde hareket eden özel şekillendirilmiş saçlardan oluşmaktadır. Birbirine geçen saçları tutan kanallar, iç içe geçen bu saçlar (lamel)  yaklaşık 130 derece dönüş yapabilecek  şekilde tasarlanmıştır. Bunun sebebi kepenk i açarken veya kapatırken mevcut yuvarlak tambur borusuna iyice sarmasıdır.

Otomatik  akhisar Kepenk lerde kullanılan motor sistemleri tüp motor, zincir aktarmalı motor, santral motor veya box motor  bunların tamamının çalışma sistemi aynıdır, Yandaki olukların bağlı olduğu profille güçlendirilmiş dikmeler e kaynak işlemi ile tutturulan 3mm veya 4mm saç plakaların arasına,bir başından rulman yarımıyla diğer tarafında ise motor apar atı ile  tutturulmuş 70mm üzerinde yuvarlak borunun dönerek kepengi yukarı çekmesi veya aşağı bırakması için tasarlanmıştır. Bu sayede kepenk açılırken yada  kapanırken şekillendirilmiş saçlar  birbirinin üzerine, yandaki plastik tapalarında yardımıyla  zarar vermeden sarılır. Bu işlem sonrasında mevcut boruya sarılan lamel hem deforme olmadan hem de yukarıda bahsettiğimiz oluklar arasında  sorunsuzca hareket etmiş olmaktadır.

Bunun sebebi kepenk i açarken veya kapatırken mevcut yuvarlak tambur borusuna iyice sarmasıdır. Otomatik  Kepenklerde kullanılan motor sistemleri tüp motor, zincir aktarmalı motor, santral motor veya box motor  bunların tamamının çalışma sistemi aynıdır, Yandaki olukların bağlı olduğu profille güçlendirilmiş dikmeler e kaynak işlemi ile tutturulan 3mm veya 4mm saç plakaların arasına,bir başından rulman yarımıyla diğer tarafında ise motor apar atı ile  tutturulmuş 70mm üzerinde yuvarlak borunun dönerek kepengi yukarı çekmesi veya aşağı bırakması için tasarlanmıştır.

Bu sayede kepenk açılırken yada  kapanırken şekillendirilmiş saçlar  birbirinin üzerine, yandaki plastik tapalarında yardımıyla  zarar vermeden sarılır. Bu işlem sonrasında mevcut boruya sarılan lamel hem deforme olmadan hem de yukarıda bahsettiğimiz oluklar arasında  sorunsuzca hareket etmiş olmaktadır.

Otomatik Kepenk tapaları

Otomatik Kepenklerin birbiri içine geçen lamellerden oluşştuğunu daha önce de belirtmiştik. Bu lameller alüminyum extirüzyon, alüminyum polürtan dolgulu, çelik poliüretan dolgulu, sıcak daldırma galvaniz vb. ürün tipine göre st,sl,s kısaltmalarıyla adlandırılır. Tüm modellerin çalışma prensibi aynı olduğundan, yani mevcutta bulunan tambur borusuna sarılarak açılıp kapanmaktadır.

Bu açılıp kapanma esnasında lameller birbiri üzerine bindiği için sürtünmeden kaynaklı deformasyona maruz kalır. Bu tüm sarmal kepenk Modellerinde böyledir.

Bunun önüne geçmek için ne kadar çabalasakta aslında yapıla bilecek çok fazla bir işlem yoktur. Bu deforme işlemini aslında kepengin sağa ve sola kaymasını önlemek için kullanılan tapalar bir nebze önler. Bu tapalar alüminyum extirüzyon, alüminyum polürtan dolgulu, çelik poliüretan dolgulu, sıcak daldırma galvaniz bunların her biri için ayrı ayrı modelleri vardır.

 

Akhisar Otomatik Kepenk Sistemleri: Güvende  Olmanın keyfini Yaşamak İçin;  tam anlamıyla Güvenlik! Bugün  iş yeri güvenliğinin ne kadar önemli olduğu aşikardır.

Kötü niyetli  şahsiyetlerin yada şahsiyetsizlerinde denebilir saldırılarından korunmak, hırsızlığı karşı önlem almak, olumsuz gelişebilecek şartlardan  etkilenmemek için önlem almak olmazsa olmazdır. Bu önlemlerin en başında çelik kepenk sistemleri gelmelidir.

Nyç otomatik Kepenk akhisar otomatik kepenk sistemleri, şık ve estetik tasarımları da göz önünde bulundurarak modern ve güvenilir çözümler sunmaktadır. İşyeri Kepenk Sistemleri rahat kullanımının yanı sıra cephelerin şık görünümüne de katkı sağlar.

Konforu tamamlayan şık görüntüsüyle! Dış hava şartlarından, güneş ışınlarından, kötü niyetli insanlardan ve gelebilecek dışarıdan gelecek cisimlerden korumak üzere özel olarak tasarlanıp imal edilmiştir. Korumanın yanında şıklığı ile  tamamlar.

Korumanın yanı sıra diğer bütün Nyç otomatik kapı sistemleri gibi ısı ve ses yalıtımı sağlar, evinizin estetğini değerini yaşam rahatlığını artırır. Her türlü mevcut doğramalarınıza, panjur ve kepenk uygulanabilir.

Konu: Akhisar Otomatik Kepenk