Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

Fotoselli Kapı

FOTOSELLİ KAPI

Fotoselli Kapı; Tek kanat otomatik kapı veya çift kanat otomatik kapılarda açılacak kapı aralığı kadar sabit alan olmalıdır, otomatik kapı bu alan üzerine kayarak açılır . Fotoselli kapılarda kesinlikle zeminde ,kapı altında eşik vb. aksesuarlar bulunmaz , yukarıda taşıyıcı bir sisteme monte edilir. Fotoselli kapı (otomatik kayar kapı) uygulama yapılacak alana göre farklı ölçülerde hazırlanabilir.

Otomatik fotoselli kapılar estetik görünümün yanında bir dizi ekstra özellikler sunar, zaten asıl kullanım amacıda estetik görünümden ziyade bunlardır. Fotoselli otomatik Kapılar ziyaretçileri karşılar, trafiğin akışını yönlendirir ve iç mekanlarda ısı bölgelerinin korunmasına yardımcı olur. Daha çok mağaza girişlerinde ve binalarda kullanılan otomatik kapılar her koşulda kolaylık, güvenli giriş ve erişilebilirlik standartlarını karşılamak gibi birçok avantaj sunar.

hatemoğlu markasının fotoselli kapı hizmeti nyç yapı tarafından yapılmıştır
otomatik kapı ve kilitli sistem olan fotoselli kapı hizmeti

TELESKOPİK KAPI

Teleskopik kapılar Tek veya çift yöne, duvar, cephe veya alüminyum doğrama üzerine kayarak açılması mümkündür. Bu kapılar tek yöne iki olmak üzere ,çift yön olduğunda dört kanat kaydırarak açılır,  koridor gibi dar geçiş alanlarına sahip  olan uygulama alanları için genelde ideal çözüm olanaklarını sağlamaktadır.

FOTOSELLİ CAM KAPI

Fotoselli cam kapı: Estetik amacıyla üst seviyede şeffaflık istenen alanlarda kullanılan otomatik kayar kapılardır. Cam paneli tutan özel metal askılı (manetli) sistem  veya camın özel bir alüminyum  profille üstten askılı  şekilde montajlanması ile  imal edilir . Standart Otomatik kapı gibi Çift açılım ve tek açılım uygulamaları mevcuttur.

benzinliklerde de sıklıkla gördüğümüz temassız sensörlü otomatik fotoselli kapı

bir yorum bırakın