Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

Otomatik Kepenk Sistemleri

Nyç otomatik kepenk

İzmir bornova da yüzde yüz üretim yapan kaliteyi uygun fiyatlara son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemiş bir firmadır.Otomatik kepenk İzmir dendiğinde hemen akla gelen marka değeri oldukça yüksek kendisini ispatlamış bir firma olarak karşınıza çıkar. İmalatını yaptığı ürünler arasında kepenk, otomatik kapı, fototeselli ve alüminyum sistemler de bulunmaktadır. İzmir kepenk  iş yerlerininizin güvenliğini sağlamak için kullanımı yaygınlaşan kepenk, galvanize sac plakalardan yapılmış bir sistemidir. Zaman geçtikçe birçok modeli gelişmiştir ve İzmir kepenk her geçen gün sektörün gelişmesi için ilk günkü azmiyle arge çalışmalarına devam etmektedir. Otomatik Kepenk Fiyatları için Lütfen Arayın!!!

elektrikli kepenk fiyatları ile unulan bu sistemler aynı renkte ve aynı ölçülerde olup güzel bir görüntü sunmaktadır
sarı ve kırmızı renkli dükkan kepengi özel olarak boyanmıştır elektrikli kepenk ve otomatik kepenk etiketiyle kullanılmaktadır

Müşterilerimizden, aldığımız geri dönüşlerin her birini dikkate alarak ve konusunda uzman teknik arkadaşlarımızla görüştürerek hem onları daha iyi anlamayı amaçlıyor, hem de ihtiyaçlarına cevap vererek sektörümüzün gelişmesine katkıda bulunduğumuzu düşünüyoruz.

Kepenk sistemleri artık günümüzde bir çok firmanın ihtiyacı haline gelmiştir. Haliyle ürüne olan talebi arttırmış ve bununla birlikte arz da artmaya başlamıştır. Nyç  kepenk sektörde oluşacak talebi çok önceden ön görerek alt yapısını buna göre oluşturmuştur ve bugün bu farkındalığın ödülü olarak Onbinerin üzerinde sistemi bulunmaktadır.

bir yorum bırakın