Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

90 Derece Otomatik Kapı

doksan derece açılan kapıların mekanizma görüntüsü ve çalışma şekli

90 Derece Otomatik Kapı

Özellikle Corona (covid-19 ) vb virüslerin çoğaldığı günümüzde yoğun kullanılan geçişlerde mevcut kapınızı değiştirmeden hem ekonomik hem estetik şekilde kapınızı otomatik hale getirebilirsiniz. İş merkezleri, kamu binaları, okullar, hastaneler, fabrika vb. yerler için tercih edilen en popüler kapı sistemlerinden biridir. Standart kapılardan, oda kapıları dahil 90 derece bina giriş kapılarına kadar yelpazesi geniş bir uygulama alanına sahip otomatik  90 derece otomatik kapı sistemi, en yüksek avrupa normlarını karşılayan birçok  teste tabi tutulmuş, en yüksek kalitede işçilik ve  malzemelerle üretilmiş yüksek performans  ürünümüzdür

          Mümkün olan en sessiz şekilde çalışan elektro mekanik otomasyon ünitesi, aynı zamanda yoğun çalışmaya uygun,  etkili yapısı  ve alüminyum gövdeli şık tasarımıyla uygulamada kolaylık sağlar.

Doksan Derece otomatik kapı

Mevcut kapılarda %98 oranında uygunluk sağlayarak montajı mümkün kılar otomatik doksan derece açılır kapı sistemimiz, motor ünitesi ve kanat arasındaki bağlantıyı sağlayan kollarda (itme, çekme veya paralel çekme kolu vb.) oldukça zengin bir içerik sunmaktadır.

Doksan derece otomatik kapı Geniş aksesuar seçenekleriyle otomasyonun montajını uygun olan her yere, kanadın açılma yönünde ya da tersinde kalan kiriş, duvar veya kasa üzerine gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Kapı kanadının üzerinde duvar, kiriş veya yeterli yükseklikte bir kasa olmaması halinde, otomasyon sistemini kanatla birlikte hareket edecek şekilde kanadın üzerine uygulamak dahi kolaylıkla mümkün olabilmektedir.

90 derece açılan otomatik kapı sensörlü hastane kapısı

Doksan Derece Otomatik Kapı       90 Derece Otomatik Açılır Kapı

             

bir yorum bırakın