Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

Bornova otomatik kepenk

Bornova otomatik kepenk ve otomatik panjur sistemleri

Günümüz şartlarında hayatımızdaki önemi sürekli artan İZMİR BORNOVA otomatik kepenk  ve otomatik panjur sistemleri  öncelikle güvenlik, hijyen,yalıtım gibi özelliklerin yanında estetik görünüm içinde vazgeçilmez hale gelmiştir.

İZMİR BORNOVA otomatik kepenk ve otomatik panjur sistemleri alanında uzmanlaşmış ekibiyle,bir çok projeye imza atmış sektördeki kurumsal firmalardan biri haline gelmeyi başarmıştır.

Otomatik Kepenk Nedir? Ne İşe Yarar?

Otomatik kepenk sistemleri, genellikle iş yerleri, ev, mağaza ve fabrikalarda güvenlik amacıyla kullanılır. Güvenlik özelliğinin yanı sıra dekoratif görünümüyle de tercih edilen sistem kapı ve pencereleri açma veya kapatmaya yarar. Eskiden manuel olarak kapatılan ya da açılan kepenkler gereğinden fazla efor sarf edilmesine ve fiziksel gücün fazladan harcanmasına neden oluyordu. Ancak teknolojinin gelişmesiyle beraber kullanılmaya başlanan otomatik kepenk güvenliği artmakla birlikte işleri iyice kolaylaştırmıştır.

Sıklıkla uzman kumanda ile kontrol edilen kepenk sistemleri hemen hemen her iş yeri sahibi tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. İş yerleri dışında akıllı ev konseptinde oluşturulan sitelerde de bu sisteme rastlanır. Ev ya da iş yerlerinde görebileceğiniz sistemler uzaktan kumandanın yanında duvara monte edilen şalter ya da düğme yardımıyla da kontrol edilebilir. Kolay kumanda edilen otomatik kepenk İzmir, kullanışlı yapısının yanı sıra ortaya çıkabilecek iş kazalarının da minimuma inmesine yardımcı olur. Fiziksel gücün daha ekonomik kullanılması veya farklı noktalarda efor sarf edilmemesi iş verimliliğini de arttırır ve güvenli bir ortam oluşmasına olanak tanır. Kepenklerde kullanılan ham maddelerin sert yapısı dıştan gelen olumsuz etkilere evinizi ve iş yerinizi korur.

İzmir kepenk son teknoloji ekipmanları bünyesine entegre ederken; kullanılan çeşitli malzemeler ve farklı renk seçenekleriyle birbirinden bağımsız tasarımlara ev sahipliği yapar. Alüminyum, çelik, galvaniz gibi ham maddelerden imal edilen kepenkler, kullanım yerine göre farklı boyut ve ebatlarda kişiye özel üretilebilir. Ham maddelerin kullanım ömrünü uzun olması otomatik kepenk fiyatları için en büyük avantajdır. Her bütçeye ve kullanıma göre tasarlanan kepenk fiyatları herkesin bütçesine uygun olmayı başarır. Kullanılan ham maddelerin hava şartlarına uygun yapıda olması aşınmayı önlerken; kepenk sistemlerinin teknolojisi de her daim güncellenebilir. Yapılan güncellemeler ile ev ya da iş yeri sahipleri kepenklerini yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilir.

Konu : Bornova otomatik kepenk