Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

İzmir Bayraklı Otomatik Kepenk

İzmir Bayraklı Otomatik Kepenk :Ağırlıklı olarak iş yeri, mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan otomatik kepenk sistemleri günümüzde estetik amaçlı da kullanılabilmektedir. Her türlü mimari detaylarla uyumlu olarak kullanılan otomatik kepenkler motorlu veya uzaktan kumandalı olarak kullanılabilmekte ve kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Kepenkler, pencereli modelleri ve kapalı modelleri ile güvenlik görevini yaparken vitrininiz de rahatlıkla izlenebilmektedir. Kepenk sistemleri uygulanacak montaj alanına uygun olarak farklı yükseklik ve şekle sahip kepenk lamelleri kullanılarak hem güvenlik hem de estetik ön planda tutularak modern çözümler üretilebilir. İçi poliüretan dolgulu alüminyum panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, çelik paneller ve galvaniz lameller de kullanılabilir.
Otomatik Kepenk Detaylı Bilgi:
• Redüktörlü motor ve güç kaynağı yardımı ile otomatik kepenklerin elektrik kesintilerinde dahi manuel açılabilme özelliği vardır.
• Uzaktan kumanda sistemlerine uygundur
• Garaj kapısı uygulamalarında emniyet fotosel sistemleri ile çalışabilirler.

Otomatik Kepenk Teknik Özellikleri

İzmir Bayraklı Otomatik Kepenk : Otomatik çelik kepenk sistemleri, genellikle 70-130 mm ölçülerinde, 0.80-1.00-1.20 mm et kalınlığında olup birinci kalitede üretilmiş galvanizli çelik lamellerde oluşmaktadır.
Ral kataloglarında mevcut olan tüm renklerde kullanılabilen otomatik kepenk sistemleri, hırsızlığa karşı oldukça dayanıklı ve güvenli bir önlemdir. Ayrıca yağmuru çamur, toz ve güneşe karşı da son derece dirençlidir.