Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

İzmir Çiğli Otomatik Kepenk

İzmir Çiğli Otomatik Kepenk : İşyerinizi, korumaya altına almak istiyorsanız kepenk kullanmanız gerekir. Kepenk kullanmak, hırsızların kapı kilidine ulaşmasını önler ve işyerinizi tam anlamıyla maksimum güvene ulaştırır. Eski tip manuel kepenkleri alttan ya da yanlardan asma kilitle kilitlenen kepenkleri açmak kolaydır. Herhangi bir kilit, sert bir cisim darbe yardımıyla ya da tel toka, maymuncuk gibi gereçlerle açılabilir. Fakat otomatik kepenkler sadece uzaktan kumanda ve buton aktivasyonuyla açılabilmektedir. Bu bakımdan çok daha fazla güvenli olduklarını söylemek faydalı olacaktır.

Otomatik kepenk sistemleri, bir çok malzeme çeşitlerine ayrılır. Başlıca çeşitler elektrikli ve motorlu çelik kepenklerdir. Çalışma sistemleri temel olarak benzer olsa da, malzeme özellikleri bakımından ayrılırlar. Otomatik kepenk alırken kullanılacak uygulama alanının özelliklerine göre bir tercih yapmak gerekir. Kullanılan kepenklerin hem güvenliği sağlaması hem de mekanı rüzgar, toz, pislik gibi etkenlere karşı koruyacak, ısı oluşumunu önleyecek özelliklere sahip olması gerekir. Bu yüzden iç ve dış mekanda bulunan mağazalar için bir birinden ürünler seçmek faydalı olacaktır.

İzmir Çiğli Otomatik Kepenk Bununla birlikte kepenkler alarm ve güvenlik kamerası sistemleri gibi güvenlik sağlayacak araçlar ile de donatılabilir. İzmir Çiğli Otomatik Kepenk Otomatik kepenklerinize alarm sistemi monte edilebilmektedir. Bu sayede birileri kepengi güç kullanarak açmaya çalıştığında alarm çalışacak ve açamayacaktır, mekan tam olarak güvenliğe alınacaktır. Ayrıca kepengin üst kısmındaki davlumbaza gizli güvenlik kameraları monte etmek de mümkündür. Motorlu ya da elektrikli otomatik kepenk seçerek işyerinizi, deponuzu konutlarınızı, fabrikalarınızı, ya da garajınızı tamamen güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.