Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

İzmir Foça Otomatik Kepenk

İzmir Foça Otomatik Kepenk : Otomatik kepenk daha çok mağazalarda güvenlik sorunları yaşanmasını önlemek adına kullanılmaktadır. Birçok renk çeşidi ve çeşidi bulunan otomatik kepenklerin en çok tercih edilen rengi metalik gri renktir.
Otomatik kepenk özellikleri olarak; güvenlik aksamlarının oldukça sağlam olması yani kepengin yapıldığı alaşım oldukça güçlü olduğu için herhangi bir darbeye ve yangına karşı oldukça dayanıklı olması ve hırsızlar için bu yönden bir önlem olması, otomatik olması yani buton ile veya uzaktan kumandayla açılabilmesi ve bu sebep ile çok hızlı ve pratik bir kullanım sağlaması sayılabilmektedir.
Bir diğer nedeniyle otomatik kepenkler oldukça sessiz bir motor ile çalışmaktadır
ve enerji gelmediğinde, otomatik kepenkler manuel veya güç kaynağı devreye girmesiyle tekrar kullanılabilmektedir. NYÇ, sizler için teknolojiyi yakından takip ederek otomatik kepenk özelliklerini de yakından takip ediyor. İzmir Foça Otomatik Kepenk Ayrıca imalat, montaj ve servis hizmetlerini de sürekli geliştiriyor ve sizler için en kaliteli çözümler üretiyoruz.
İşyeriniz için gerekli olarak gördüğümüz ve çoğu mekanın kullandığı otomatik kepenk sistemi, siz akşam dükkanınızı kapatıp gittiğinizde rahat olabileceğiniz ve gözünüzün arkada kalmayacağı estetik duruşuyla şık ve güvenli bir sistem sunmaktadır.