Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

İzmir Karabağlar Otomatik Kepenk

İzmir Karabağlar Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk estetik duruşu ile hayatımızı kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için kullanılırlar. Sistem bir motor yardımıyla şase üzerine monteli paletleri kılavuzlar yardımıyla rulo şeklinde sardırarak aşağı yukarı hareket ettirerek çalışır. Otomatik kepenkler farklı boyutlarda çeşitli renkler ile ve metallerden üretilebilir. Otomatik kepenk ihtiyacı belirlenirken keşif sırasında; kullanım sebebiniz ısı yalıtımı, güvenlik, nem, rüzgar şiddeti ve kullanılacak ürünün cinsi çok önemlidir. Otomatik kepenk yaptırırken ne amaçla alındığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Isı ve ışık yalıtımlı otomatik kepenk istenildiğinde tercih edilen ürün cinsine göre alüminyum poliüretanlı yada çelik poliüretanlı dolgulu malzemeler kullanılmalıdır. NYÇ olarak farklı kepenk çözümlerimiz bulunmaktadır.

Otomatik kepenklerde (Çelik Galveniz ) maksimum 60m2 ‘ye kadar ürünler imal edilebilir. Otomatik kepenklerde et kalınlıkları ve palet genişlikleri ölçülere göre ve ürünün m2 sine göre değişmektedir. Kullanım amacına uygun olarak tüm otomatik kepenklerde isteğiniz üzerine tamamen veya kısmı mikro delikli ve pencereli izleme bölmeleri oluşturulabilir. Bu mikro delikler otomatik kepenkler kapalı iken içerinin ya da dışarının izlenebilmesini sağlar.

İzmir Karabağlar Otomatik Kepenk

fiziksel kuvvet uygulamadan açılıp kapatılabilir. Bu işlemi uzaktan kumanda, buton, android ve İOS telefon uygulamaları (opsiyonel) ile sağlayabilirsiniz. Otomatik kepenklerde elektrik kesintisi esnasında kepenkle birlikte gelen redüktörlü motor sayesinde manuel kol yardımıyla açma-kapama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Enerji kesilmelerine önlem almak amacına güç kaynakları şirketimizce opsiyonel olarak sunulmaktadır. Yardımıyla otomatik kepenkleriniz kesintisiz şekilde çalışmaya devam eder. Otomatik kepenkler oldukça kullanışlıdırlar ve istediğiniz renge imal edebilmek mümkündür. Otomatik kepenk hırsızlığa karşı etkili en önemli önlemlerden biridir. NYÇ otomatik kepenk ihtiyaçlarınızı yerinde ücretsiz keşif yaparak en doğru ürüne sahip olmanızı sağlar. NYÇ otomatik kepenk servis ihtiyacınızda yedi gün yirmi dört saat hizmet esasına göre çalışır