Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

İzmir Ödemiş Otomatik Kepenk

İzmir Ödemiş Otomatik Kepenk :

Otomatik Kepenk, korunmaya gerek duyulan yerin, site, garaj , depo , dükkan ,fabrika, iş yerinin güvenlik sistemini kurar, en kullanılışlı malzemeyle kullanıp konforlu ve kolay kullanışlı hale getirir. Kepenkte kullanılan malzeme ve teknoloji yönünden çeşitli farklılıklar gösterir. Kepenk de hangi malzemenin ne zaman nerede ve hangi sistemde kullanılacağını işin ehli olan kepenkçi  karar  verir. Kurduğu kepenk sistemi basit bir uygulama değildir. Teknik ustalığı ve teknoloji ile harmanlarsa  muazzam güzellikte otomatik kapı  ve kepenkler  ortaya çıkacaktır. Ses yapan kepenkleri kesinlikle çalıştırmayın, çalışırlarsa daha fazla hasar oluşturur, hemen kepenk firmamızı çağırıp kontrol ettiriniz.

NYÇ kepenk sistemleri oluşturduğumuz 7/24 gezici mobil servis ekibimiz ile sizlerden gelen talep doğrultusun servis ekibimizi hızlı bir şekilde size yönlendiriyor, ilk önceliğimiz doğrudan üretim ve doğrudan satış yaparken müşteri memnuniyeti olan “NYÇ KEPENK VE OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ “ üstün kalite, sınırsız hizmet 7/24 tam donanımlı araçlarıyla, işinin ehli ustalık yetki belgeli, sertifikalı ustalarıyla kaliteli hizmet“ sloganımıza sadık kalmaktır.
NYÇ Kepenk olarak Otomatik kapı ve Kepenk satışımız mevcut olup satış sonrası montaj, kepenk, panjur, fotoselli kapı, bahçe, seksiyonel, endüstriyel kapı, motorlu kepenk tamiri, kepenk tamir, panjur tamir, NYÇ Kepenk  7/24 tam donanımlı araç, yetki belge sertifikalı ustalarıyla kaliteli hizmet, otomatik kepenk tamir, motorlu panjur tamir, motorlu kepenk tamir, panjur tamir, teknik servis, acil servis, acil tamir her türlü otomatik, motorlu kapılarınızın tamir bakım onarım servisi için bizi arayınız, Garantili yedek parça kaliteli işçilik ve kaliteli hizmet , İzmir ’in her yerine servisimiz vardır, kepenk satışımız mevcut olup satış sonrası montaj ve kepenk servis hizmeti veriyoruz.