Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

Kırkağaç Otomatik Kepenk Sistemleri

Kırkağaç Otomatik Kepenk :Özellikle işyerleri için güncellenen otomatik kepenk sistemleri aynı zamanda garaj ve otopark gibi alanlara da uygulanabilen sistemdir. Otomatik kepenk ile elde edilmek istenilen birinci sonuc, işyeri güvenliğinin sağlanmasıdır. Bunun hariçi, estetik duruş ve iklimlendirme avantajları da sunan otomatik kepenk sistemleri, kullanım açısından yarattığı işlevsellik ile de tercih edilebilirliğini her geçen artırır.

Hırsızlık için sağlam tedbir

Kırkağaç Otomatik Kepenk Sistemleri

Manuel saç kepenk sistemine göre daha güvenli otomatik kepenkler ile işyeri güvenliği maksimum düzeyde sağlanır. Sağlam gövde ve görünmez kilit sistemi sayesinde hırsızlık girişimleri için yüksek caydırıcılık özelliğine sahip bulunan otomatik kepenk sisteminin aşılması ve işyerine girilmesi asla mümkün değildir.

Yangın ve darbelere karşı dayanıklı malzemeden yapılan otomatik kepenk sisteminin patlayıcı malzemelere karşı da mukavemet gücü oldukça yüksektir. Böylece fabrika ve işyeri gibi benzer  yerlerde kullanılan otomatik kepenk sistemi ile her türlü hırsızlık ve soygunun önüne geçmek mümkündür.

Enerji tasarrufu sağlar

Otomatik kepenk sisteminin üretildiği malzeme yalıtım güç özelliklerinigösterir. Böylece, enerjiden yüzde 50’ye varan tasarruf sağlanabilir. Dışarıdaki toz ve pis partiküllere karşı koruyucu işlev gören kepen sistemi kolayca temizlenebilir.

Otomatik kepenk sistemleri basit kullanılabilir yapıya sahiptir. Uzaktan kumanda veya buton ile açılıp kapatılabilen sistem sayesinde herhangi bir kol gücüne gereksinim duymadan işyerinin açılması mümkündür.

Kepenk sistemi ile ilgili bilgiler

Kırkağaç Otomatik Kepenk : NYÇ Otomatik Kapı tarafından imal edilen kepenk sistemi tam otomatik yapısı, kolay kullanılabilir özellikleri, malzeme kalitesi, yerli mühendislik imzası ve uzun zamanlı yapısı ile en çok tercih edilen otomatik kepenk sistemleri arasında yer alır. Birinci sınıf malzeme ve işçilik ürünleri, otomatik kepenk sisteminden elde edilmek istenilen güvenlik ve basit kullanılabilirlik imkanlarını sağlar. Fakat ikinci sınıf bir işçilik ürünü olan manuel (eski tip) kepenk sistemleri çok kısa süre içerisinde ilk günkü performansını kaybeder ve bazı sıkıntılarla onarım masrafları çıkarabilir.

Kaliteli malzemeden elde edilen otomatik kepenk sistemlerini seçerek, hem mail tasarruf yapılabilir hem de otomatik kepenk sisteminden beklenilen performans sürdürülebilir nitelikte olur. NYÇ Otomatik Kapı ürünlerinden faydalanarak, işyeriniz için maksimum güvenlik sunan kepenk sistemine uygun fiyata sahip olun! Otomatik Kepenk Fiyatları için iletişime geçin

Otomatik Kepenk İzmir