Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

Alaşehir Otomatik Kepenk

Alaşehir Otomatik Kepenk
Otomatik çelik kepenk kapıları için kullanılan lameller roll forming makinaları ile üretilir ve kepenkin ölçülerine göre değişik lamel modelleri ve kalınlıkları kullanılır. nyç otomatik kepenk’te çok sayıda  roll form hattı çelik kepenk üretimi için kullanılır ve müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunar.
Müşterinin ölçüsüne göre özel olarak üretilen lameller her türlü ölçü veya açıklığa göre, kullanımı kolay, şık ve güvenli, patlamaya ve yanmaya karşı dayanıklı modelleri ile araçlarınızı güvenli bir şekilde korur. Otomatik garaj kepenkleri ve kapılarında her çeşit uzaktan kumanda modulü , emniyet fotoseli ve otomasyon uygulanabilir.
Alaşehir Otomatik Kepenk
lamel, dikme vb. ürünler elektrostatik toz boya (fırın boya) ile boyanır. Kepenklerin rengini RAL kataloğundaki renklerden istediğiniz ral koduna göre seçebilirsiniz.

Otomatik kepenklerde kullanılan motor modelleri yüksek nm’ye sahip , minimum gürültülü ve uzun ömürlüdür.

Alaşehir Otomatik Kepenk

Kullanılacak motor modeli ve tipi uzun yıllar kullanabilmeniz açısından uzman mühendislerimizce belirlenir.

Kepenklerin montajı Nyç otomatik kepenk bünyesinde çalışan deneyimli usta ve montaj operatörleri tarafından titizlikle yapılır. Size sadece konforu yaşamak kalır. Otomatik Kepenk Fiyatları için iletişime geçin