Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

Salihli Otomatik Kepenk

Salihli Otomatik Kepenk :Otomatik kepenklerin  kullanımı oldukça kolay ve güvenli olmalıdır. İnsanlar sahip oldukları ve değer verdiklerine zarar gelmesini istemediklerinden dolayı güvenlik önlemlerini almaya önem verir, ve bunun için nyç otomatik kapı sistemleri kullanırlar. Otomatik kepenk ve kapı sistemlerininde gelişimi teknoloji ile birlikte gelişmek zorunda kalmıştır.

Bu gelişim müşterilerimize büyük kolaylık sağlamıştır. otomatik kepenk sistemin sağladığı faydalar bir çok sektörde kandini kanıtlamıştır. Aynı zamanda, esnaflar (Sarraflar, bankalar, kafeler , mağazalar ), fabrikalar, beyaz eşya tedarikçileri ve bunun gibi birçok sektör güvenlik önlemi olarak otomatik kepenk i tercih etmiştir.

Salihli Otomatik Kepenk

Sistemleri Bir çok ral seçeneği ile uygulandığı işletmelere hemen uyum sağlamaktadır.

Ayrıca mikro(nokta) delikli modelkeri ile istenirse içerisinin büyük oranda veya sadece bir kısmının görünmesi sağlanacak şekilde farklı bir estetik ortam oluşturulabilir. kepenk sistemi diğer kapılarda olduğu gibi uzaktan kumanda, buton, şifreli veya kartlı giriş çıkış gibi bir çok sisteme uyumludur, elektrik kesintilerinde redüktör ve güç kaynağı kullanım özelliğine sahiptir.

Firmamızın üretim ve kalite belgelerinin yanı sıra montaj ve uygulama hizmetlerinde de siz  müşterilerimize garanti verilmektedir. Alanında başarılı üretim ve montaj personellerimiz, modern ve tam donanımlı servis araçlarımız, takımlarımız ile sizlerle yardımcı olmaktadır. Özel eğitim almış müşteri temsilcilerimiz , uzun zamanda oluşturdukları deneyim ile kepenk ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Salihli Otomatik Kepenk konutlarınızda, yazlığınıza, garajınızda , iş yerlerinide ve ihtiyaç duyduğunuz tüm yerlere otomatik kepenk sistemlerimizi uygulamaktayız, müşterilerimize bu alanda sınırsız bir hizmet anlayışı ile yaklaşmaktayız.