Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

İzmir Karşıyaka Otomatik Kepenk

İzmir Karşıyaka Otomatik Kepenk : Eğer günlük yaşantınızda bir mağazanın kapanışına denk geldiyseniz teknolojinin bir armağanı olan otomatik kepenk sistemleri ile tanışmışsınızdır. Özellikle mağazalarda, iş merkezlerinde fabrika gibi yerlerin girişlerde kullanılmaktadır. Sarmal bir sistem sayesinde hareket kabiliyetine sahiptir. İş yerlerinin güvenlikleri patronlar açısından büyük önem teşkil eder. Sarmal yapı sayesinde yukarıdan aşağıya doğru hareket ederek aşağıya doğru iner. Gece aşağıdan fiziksel güç ile yukarı kaldırmak kilitler yüzünden imkansızdır. Kepengi kaldırdığınız zaman ise yukarıda katlanarak davlunmazın içinde toplanır. Bu sayede çok yer kaplamadan güvenlik sorununa çözüm bulmuş olunur.

İzmir Karşıyaka Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk sistemleri bu yüzden güvenlik anlamından en büyük yeri edinmiştir. Her kepenk boyutu için farklı nm deki motorlar kullanılır. Bu motorlar m2 ye göre farklı güçlerde kullanılmaktadır. Uzaktan kumandan veya buton özelliği ile birlikte örneğin mağazadan çıktıktan sonra kepenk sisteminin kapanmasını sağlayabilirsiniz ya da işe gelmeden önce açılma talimatını yoldan verip, iş yerinizin önüne geldiğinizde beklemek zorunda kalmazsınız. Bu gibi bir sürü özellikleri sayesinde caddelerde ve sokaklarda yer alan marketlerin, mağazaların özellikle tercih ettiği bir güvenlik önlemi olmuştur.Otomatik Kepenk Sistemleri ile hırsızların iş yerlerinize girmesini maksimum seviyede azaltır, talihsiz bir olayın yaşanmadan önüne geçebilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Otomatik Kepenk : Bu özelliklerinin yanı sıra zarif bir görüntü elde edebilirsiniz. İş yerleriniz kapalı olduğu zamanlarda bile estetik gözükerek işlevlerini yerine getirmeye devam edebilirler. Her uygulama alana uyum sağlayabilir ve her türlü hava koşuluna göre uyumludur. Malzeme seçimlerinin ile seçim özgürlüğü elde edebilirsiniz. Bu sayede otomatik kepenk sistemlerine sahip olabilirsiniz. Güvenliğinizi kendi ellerinizle sağladıktan sonra aklınızda bir endişe kalmadan işten sonraki hayatınıza devam edip, hayatın keyfini çıkarabilirsiniz. Kafamızda acaba kapıyı kilitledim mi, kepengi indirdim gibi bir soru kalmaz. Otomatik kepenk sistemleri teknoloji ile birlikte sürekli geliştiği farklı modeller ile artık yenilikleri bizleri şaşırtmamaktadır. Teknolojinin her ürününü avantaja çevirerek bizlere güvenlik ve zarifliği bir arada sunar ve hizmet almamızı sağlar. Bunlar düşünüldüğü zaman güvenlik sağlamanın bu gibi alternatiflerle çok kolay olduğunu ve uygun fiyatlarda olduğunu görebiliriz.Güvenlik ve zariflik seçim özgürlüğü ile sizin ellerinizde.