Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

İzmir Kemalpaşa Otomatik Kepenk

İzmir Kemalpaşa Otomatik Kepenk

Otomatik kepenkler eski tarz kepenklerin aksine otomatik  kepenkler, duvara monte edilmiş bir uzaktan kumanda veya bir düğme/buton yardımıyla elle kontrol edilen kepenk sistemleridir.
Otomatik kepenkler, güvenlik ve zarif görünüm sağladığından, kapıları veya pencereleri kapatmak için tercih edilen ve özellikle ofiste,işyerlerinde kullanılan otomasyon sistemine sahip kepenklerdir. Otomatik kepenk çeşitleri demir, alüminyum galveniz veya sac malzemelerden yapılmış ahşap kanatlar kapaklar şeklinde kullanılmıştır.

İzmir Kemalpaşa Otomatik Kepenk

İzmir Otomatik kepenkler, duvara monte edilmiş bir uzaktan kumanda veya bir düğme/buton yardımıyla elle kontrol edilen kepenk sistemleridir. Yani onları açmak ve kapatmak için fiziksel güç uygulamaya gerek yoktur. Bu nedenle, bu işlemler sırasında zara olasılığını ortadan kaldırmanın yanı sıra, eski tarz kepenklerden çok daha kullanışlıdır.
Diğer avantajlar arasında imalatta kullanılan malzemelerin kaliteli kullanımı ve farklı renk seçeneklerinin veya tasarımların kullanılması sayılabilir.

Alüminyum, çelik, saç ve galvanizli gibi hammaddeleri kullanarak üretilen otomatik kepenkler zarif bir görünüm sunar. Elbette, kapı, pencere veya garaj kapısının büyüklüğüne bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilir ve kişisel tercihlere göre farklı renklerde boyanabilirler. Uzun ömürlülüğüne ek olarak, kullandıkları malzeme ve sistemler sayesinde de maksimum düzeyde güvenlik sağlamanın yanı sıra, iş yerleri veya ev sahiplerinin beklentilerini de maksimum düzeyde karşılarlar.İzmir Kepenk 

Kemalpaşa