Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

İzmir Konak Otomatik Kepenk

İzmir Konak Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk Sistemleri farklı lamel modelleri ve motor tipleri ile kollara ayrılan, m2 birim ağırlığı değişkenlik gösteren güvenlik amacıyla uygulanan kapı sistemleridir.

Kullanıcıların yaşamış olduğu en büyük problem hangi tip motor ve lamel modelini yani genel anlamda hangi sistemi seçeceği noktasında olmaktadır.

İzmir Konak Otomatik Kepenk

Sarmal Kapı Sistemlerini Galvaniz Çelik Kepenk ve Alüminyum Kepenk Sistemleri olarak 2 farklı ana kolda ayırmak mümkündür. Bu grup içerisinde m2 birim büyüklüğü en fazla olan ürün galvaniz çeliktir. Bu ürünü kesinlikle açık alan, güvenlik amaçlı, cadde yada sokak üzeri alanlarda kullanmak gerekmektedir. Eğer AVM gibi gece kapalı ve güvenliği alanlarda uygulama yaptırmak istiyorsanız alüminyum kepenk tercihiniz olabilir. Ancak bu noktada ise yaptıracağınız alanın genişlik ve yükseklik endeksi yani m2 ve buna bağlı olarak ürünün yıpranma payı ortaya çıkmaktadır. Bu iki ürün arasında ki farkın ana konusu daha önce de yazmış olduğumuz gibi m2 birim ve ağırlığından dolayıdır.

İzmir Konak Otomatik Kepenk Tabiki de sadece sistem seçmek önemli değildir. Kepenk sistemini uygulayacağınız alanın genişlik ve yüksekliği m2 si, nasıl bir ortamda olduğu ve kullanım yoğunluğunuza göre seçeceğiniz doğru motor aksamı ile birleştirdiğinizde asıl işte o zaman doğru ürün seçmiş oluyorsunuz. Konut projelerinin çoğunda daire pencerelerinin önüne panjur sistemi uygulanmaktadır. Doğru bir ürün ancak bu üründe kendi aralarında farklı modeller vardır. 39 mm, 41 mm, 55 mm boyutlarında lamel yüksekliğini ifade eden detaylar bulunmaktadır.

Alüminyum lameller içi boş olanı ve poliüretan dolgulu tabir ettiğimiz ısı yalıtım köprüsü oluşturan 2 farklı model’i bulunmaktadır ve bu 2 ürün arasında da hem maliyet hem de m2 birim ağırlığı söz konusudur.

İzmir  Otomatik Kepenk Motorlar ile ilgili de ayrı bir makalemizde vereceğimiz detaylı bilgiler ve karşılaştırmalı örnekler ile sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Bunları dikkate alarak ürünlerinizi seçmenizi veya eğer seçemiyorsanız bizlere her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.Otomatik Kepenk Fiyatları için iletişime geçin

 

İzmir Konak