Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

İzmir Menderes Otomatik Kepenk

İzmir Menderes Otomatik Kepenk

İnsanlar sahip oldukları mallara zarar gelmesini istemedikleri için güvenlik önlemleri kullanırlar. Bu sistemler de teknoloji sayesinde otomasyon ile paralel bir şekilde zamanla gelişmiştir. Teknolojinin insana sunduğu günümüzde yaygın olan hizmetlerden biri de otomatik kepenk sistemidir.
Bu ürün işyerlerinin güvenlik önlemi olarak kullandığı dayanıklı sistemlerden biridir. Dünyanın her yerinde insanların manuel kepenk sistemine güvenmesi de bunun en önemli kanıtlarından biridir. Fakat eski kepenk sisteminin giderilmesi gereken eksiklikler bu yeni ürün ile ortadan kaldırıldı.

İzmir Menderes Otomatik Kepenk : Otomatik kepenk sistemleri ile kepenk artık bir zorluk olmaktan çıkarıldı. şu an ki yenilenmiş sistemiyle ürün kendine bağlı bir motor sistemi sayesinde elektrik ile çalışmakta olup, kumanda yardımı ile kontrol edilebilmektedir. Birbirine bağlı çelik veya alüminyum lamellerden meydana gelen ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Elektrik kesintisi yaşandığı durumlarda manuel redüktörlü motor yardımı ile veya güç kaynağı ile kontrol edilebilir.

İzmir Menderes Otomatik Kepenk

Birçok avantajı bulunmaktadır, bunla: Otomatik kepenk uzun ömürlüdür. Bir tercih sebebi olarak ortaya çıkmasındaki en önemli avantaj, uzun ömürlü olması ve fiziksel güç uygulanmaması. Sıcak daldırma yöntemi ile yapılan galvaniz kaplamalar ile dışarıdan gelecek olan etkilere karşı dayanıklı hale gelen ürünümüz uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir ve estetik bir görüntüye sahiptir. Ürün kişiselleştirilebilir. İstenen renge ve boyuta göre tasarlanabilir ve ihtiyaca göre düzenlenebilir. Ürünün kullanımı oldukça kolaydır.

Başkaca otomatik olması sebebiyle sağladığı kolaylık dışında, ürünün bakım gerektirmemesi ile de kolaylık sağlamaktadır. Temizliği kolay olan ürünün, yağmur ile kendini temizleyebilir özelliktedir.
Bu ürün güvenliği maksimum seviyeye taşır. Dışarıdan gelecek tehlikelere karşı koruyucu bir yapıda olmasının yanı sıra eski kepenkler gibi kilit sisteminin kırılması ihtimali olmadığından güvenliği de üst bir seviyeye taşımaktadır.