Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

İzmir Menemen Otomatik Kepenk

İzmir Menemen Otomatik Kepenk : Otomatik kepenk fiyatları için, yapılacak olan uygulama alanın ölçüleri gerekmektedir. Kepenk fiyatı verilebilmesi için ölçülerde kutu ve dikme detaylıca bildirilmesi gerekmektedir. Verilen ölçülere göre kepengin malzeme çeşiti ve otomasyon çeşiti otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Otomatik Çelik Kepenk fiyatlarını etkileyen unsurlar ise; malzeme detayı, kepenk motoru (redüktörlü motor – düz motor), kepenk kumandası adedi kepenk rengi. kepenk fiyatlarını etkilemektedir.
Otomatik kepenk sistemleri işyerlerinizde bilhassa güvenlik açısından, kullanım kolaylığı sağlaması ve estetik görüntü amaçıyla kullanılan otomatik kapı sistemleridir. Otomatik kepenkler renk seçenekleri ile de binalarınız ile mimari yapıya da uyum sağlamaktadır. Mağaza kepenk sistemleri alüminyum poliüretanlı, çelik poliüretanlı veya galvanize saç kepenk profilleri ile rulo şeklinde toplanarak, davlunmaza saklanarak mekandan istifade sağlar.

İzmir Menemen Otomatik Kepenk

Bu lameller tamamı ile kapalı başka bir deyişle içerisini hiç göstermeyen türde, bir bölümü kapalı bir bölümü delikli veya tamamı ile delikli olarak uygulanabilir. Otomatik Kepenk Sistemlerinde; kepengin oluşturduğu sarım, dıştan kendi özgün davlunmazı ile uygulandığı gibi içten asma tavan veya bırakılan bir yuvaya girmek suretiyle özel mimari ayrıntı çözümleriyle gizlenebilir.