Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

İzmir Torbalı Otomatik Kepenk

İzmir Torbalı Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk sistemi ile kepenk artık eziyet olmaktan çıktı. Şuan kendine özgü motor sistemlerinden bir motor sistemi sayesinde çalışmakta olup, verici yardımı ile kontrol edilebilmektedir. Birbirine bağlı rol formda çekilmiş çelik profillerden meydana gelen ürünün kullanımı oldukça basittir. Elektrik kesintisi yaşandığı anda redüktör veya zincirli olarak da kontrol edilebilir.
Otomatik kepenk Sisteminin avantajları nelerdir?
Hepsini sayamasak da bazı avantajlarından kısaca bahsedeceğiz
uzun ömürlü bir üründür. Tercih edilmesinin büyük sebeplerinden biri olarak ortaya çıkmasındaki en önemli avantaj, işletme maliyetinin düşük olmasıdır. Sıcak daldırma galvanizleme yöntemi ile imal edilen galvaniz kaplamalar ile dışarıdan gelecek her türlü etkiye karşı dayanıklı hale gelen mamülümüz uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışması için tasarlanmıştır.

Bir çok ürün gibi Ürün kişiselleştirilebilir. İstenen ral rengine ve boyutlara göre dizayn edilir ve de ihtiyaca göre tasarlanır. Ürünün kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Ayrıca manuel olmaması sebebiyle sağladığı kolaylıklar haricinde, ürünün bakım gerektirmiyor olması da ayrı bir kolaylık sağlamaktadır. Temizliği oldukça kolay olan ürünün, yağmur ile kendini temizleyebilir olması en önemli özelliklerindendir.
Otomatik kepenk güvenliği üst düzeylere çıkarır. Dış etmenlerden gelecek tehlikelere karşı caydırıcı bir görünüm vermesinin yanı sıra file kepenkler gibi kilit sisteminin kırılarak kolay açılması ihtimali olmadığı için güvenliği de bir üst levele taşımaktadır.

Ürünün kullanım alanları nelerdir?

İzmir Torbalı Otomatik Kepenk : Her türlü geçişin sağlandığı ve güvenlik ihtiyacının duyulduğu her mekanda kullanılabilir. Araç giriş – çıkışları, dükkan, restoran ve bar kapıları, bahçe, hangar, depo, fabrikalar vb. kullanıldığı alanlarından yalnızca birkaçıdır.
Otomatik kepenk çeşitleri nelerdir?
İzmir Torbalı Otomatik Kepenk :Ürünün çeşitliliği de kullanacak alana göre değişmektedir. İhtiyaç duyulan yere en uygun kapı seçimi yapılmalıdır. Poliüretan dolgulu alüminyum veya çelik kepenk, ekstrüzyon lamellerden oluşan saf alüminyum kepenk, pencereli ekstrüzyon alüminyum veya galvanize kepenk, taş yünü dolgulu çif çıdarlı, dolgusuz tek çıdarlı kepenk olmak üzere oldukça modeli vardır.
Ayrıca ihtiyacınız olan otomatik kapı veya kepenk sistemleri ile ilgili detaylı bilgiler almak için iletişime geçebilirsiniz.