Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

Turgutlu Otomatik Kepenk

Turgutlu Otomatik Kepenk :Genelde otomatik kepenkler uygulanan alana ve cepheye göre değişiklik göstermektedir. Bu ürünlerden kısaca nasıl ve nerelerde kullanıldığından bahsedeceğiz.

Galvanizli çelik kepenk : Güvenli, sağlam ve estetik duruşuyla , en iyi kapı sistemlerinden biridir diye biliriz. Birbirine geçme profillerden oluşan otomatik galvanizli kepenk sistemleri, sıcak  daldırma galvanizleme tekniği ile üretilmiştir. galvanizleme yapılan ürün üzerine fırın boya yapılır ve kolay silinebilir ve temizlenebilir bir yapıya sahip olur. Dışarıdan gelecek bütün olumsuz durumlarda kolay temizlenebilir özelliklere sahip olur. Motorlu ürünlerde, motor kepengin ağırlığını kaldırabilecek güçte tercih edilmeli. motor çapına göre tambur tercih edilmeli,seçtiğimiz motor Manuel olarak da kullanılabilmeli. Elektrik kesintisi yaşandığı durumlarda, manuel bir şekilde kullanılabilir olmalı.

Pencereli otomatik kepenk : Bir çok alanda kullanılan Pres tekniği ile firmamız tarafından üretilen bu kepenk modeli kullanıcısına uzun süreli bir ömür vaat eder, aynı zamanda şık bir yapıya sahiptir. İlk defa alüminyum kalıplarda ortaya çıkan ürün daha sonra çelik kepenk te delme işlemi ile yapılır hale gelmiştir.

Turgutlu Otomatik Kepenk

Uzman kadromuz tarafından detaylı bir işlenme sonucu size ulaşan  kepenk sistemleridir. Kaliteli ve hızlı üretimi mümkün kılan roll form üretim parkurumuz  sayesinde müşterilerimiz bir çok tasarımadan tercihleri doğrultusunda seçim yapar.

Poliüretan dolgulu galvanizli çelik kepenk : mukavemetlli, kullanışlı ve paslanmayan özellikleriyle dekoratif özellikleri ile  en güvenli kepenk diyebiliriz, içindeki özel dolgu sayesinde dış etkilere  karşı ciddi mukavemetli ve dayanıklıdır. Turgutlu Otomatik Kepenk Dışarıdan gelecek darbelere karşı oldukça dayanıklı yapıya sahip bu tasarım, ısı yalıtım özellikleri ile de ön plana çıkar. Görsel olarak dış dekorasyon çalışmalarıyla da birebir uyumlu ral kodları mevcuttur.