Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

Manisa Otomatik Kepenk

Manisa Otomatik Kepenk

Manisa Otomatik kepenkler, genellikle işletmelerde  kullanılan, kapıları, açık alanları veya pencereleri kapatmaya işlevi gören, güvenli ve şık görünüme sahip olmasından  dolayı tercih sebebi olan otomatik sisteme sahip  kapılardır. Eski tarz kepenkler, tahta lameller, demir  veya sac malzemelere form verilerek  yapılmış ve o şeklinde kullanılırdı. Bundan dolayı  yeterli güvenlik  sağlamazlardı. Bu kepenkler zor  açılıp ve zor kapanıyordu, önemli bir fiziksel güç harcamak  gerekirdi, şimdi bu durum parmakla yapılabilir halde. Üstelik yapıları itibarı ile  açılmaları/kapanmaları sırasında malzemeden kaynaklı çok fazla fiziksel darbe alıyor olmaları  genellikle malzeme görünümünü bozuyor ve hoş görünmüyordu.

Manisa Otomatik Kepenk

Otomatik kepenkler ise eski model kepenkler gibi değil uzaktan kumanda ya da cepheye monte edilen bir düğme/anahtar yardımıyla butonlu olarak ta kontrol edilebilen kepenklerdir. Yani açılıp kapanmalarında herhangi bir fiziksel güç uygulaması gerektirmez. Bundan dolayı  bu aşamalar sırasında bir iş kazası olma ihtimalini ortadan kaldırdıkları için eski tipteki kepenklere göre çok daha kullanım kolaylığı sağlar. Sağladıkları diğer  bir avantaj ise  imalatlarında kullanılan malzeme ve farklı renk seçenekleri ile şık tasarımlarla sahip ürünlerdir.

Manisa Otomatik Kepenk Alüminyum, çelik,çelik polüretan dolgulu,ekstrüzyon, galvaniz gibi maddeler kullanılarak üretilen bu  otomatik kepenk İzmir ler daha şık bir görünüş sunmaktadırlar. Tabi kullanıldıkları yapıdaki uygulanacak yerin  boyutlarına göre farklı ebatlarda, ölçülerde  ve yine kişisel tercihlere göre farklı ral renklerine boyanmış olarak üretilebilir ve uygulanabilirler. Uzun ömürlü olmalarının  yanı sıra yapıldıkları ürünler ve sistemleri sayesinde üst seviyede güvenlik sağlıyor olmaları, dış görünüşe önem veren iş yeri ya da evlerin sahiplerinin bu anlamdaki  beklentilerini karşılıyor olmaları en önemli avantajları olarak gösterilebilir.

Manisa