Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

Elektronik kepenk nedir ?

Elektronik kepenk nedir ?

Elektronik kepenk, bir diğer adıyla otomatik kepenktir. Elektronik kepenkler adından da anlaşılacağı gibi elektrikli kepenk olarak nitelendirilmektedir. Tamamen otomatik olan bu sistemler hiçbir manuel güce ihtiyaç duymadan uzaktan kumanda ile yönetilebilmektedir.

Elektronik kepenkler güvenlik ürünü olarak kullanılsa da alanınıza şık bir görünüm kazandırabilir. Bunun için dış cephenize ya da kullanım alanınıza uygun renkler seçebilirsiniz. Çelik lamellerden ve demir profillerden oluşan bu sistem içinde yer alan motoru ve alıcı kartı sayesinde uzaktan kontrol edilebilmektedir. Dükkan ve konut önlerinde önlerinde dükkan kepengi ve garaj kapısı olarak kullanılan bu hizmet sağlamlığı ile de alüminyum kepenklerin önüne geçmektedir.

 

Elektronik kepenk için kullanım alanları nelerdir ?

Elektronik kepenk ihtiyaca yönelik endüstriyel kapı olarak tüm alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Endüstriyel kapı olarak nitelendirilen bu hizmet konut içinde kullanıma uygun değildir.

İstenilen ölçü ve ebatlarda kişiye özel olarak imalatı gerçekleştirilen elektronik kepenkler uygulanan alanın üstünde 40cm gibi bir alanda toplanmaktadır. Bu toplanma alanının kötü bir görüntü oluşturmaması için sarım kutusu kullanılır.

 

Elektronik kepenk fiyatları

Elektronik kepenk fiyatları için ezbere bir fiyat vermek bizleri doğru sonuca götürmeyecektir. Otomatik kepenk İzmir firması olarak sizlere tamamen ölçüye ve kullanılacak malzeme özelliklerine göre fiyatlandırmalar yapıyoruz. Eğer sizler de İzmir otomatik kepenk, elektronik kepenk sahibi olmayı düşünüyorsanız bizleri aramız yeterli olacaktır.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın