Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

Otomatik Kepenk Fiyatları İzmir

otomatik kepenk fiyatları izmir

Otomatik Kepenk Fiyatları İzmİr

Otomatik kepenk fiyatları kullanılan malzemeye ve çeşide göre farklılık göstermektedir. Kepenk çeşitleri arasında daha ekonomik vaziyette modeller de bulunur. Bu modeller arasında seçim yapmak sizin ihtiyacınız olan kepenk çeşidine göre değişir. Daha güvenilir modeller ile eski model kepenkler arasında elbette ki fiyat farklılıkları olacaktır.
Otomatik kepenk fiyatları ve çeşitleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için site üzerinden iletişime geçmeyi unutmayınız.

Otomatİk Kepenk

Otomatik kepenk işyerlerinde, dükkanlarda ve ev garajlarında ve mağazalarda sıklıkla kullanılır. Hem dekoratif ve şık görünümü hem de sağlam yapısı bu kullanımı teşvik eden özelliklerdir. Otomatik kepenk Hırsızlara karşı da sağlam bir koruma sağlayan otomatik kepenkler, birçok dükkanın güvenlik önlemi olarak kullanmasına olanak tanımıştır. Kepenk kullanımının artması ile beraber hırsızlar dükkana giremiyor ve hırsızlık olayları artık çok daha zor bir şekilde yaşanıyor.

Sizler de otomatik kepenk fiyatları İzmir için NYÇ kepenk ile iletişime geçebilir ve dükkanınız, mağazanız için uygun olan kepenkler hakkında bilgi alabilirsiniz.
Otomatik kepenkler hırsızlık haricinde farklı sebeplerden dolayı da sıklıkla tercih görürler.

Bunlardan bir diğeri de patlamalara karşı dayanıklı bir yapı olmasıdır. Kepenkler arasında farklılık gösteren bu dayanıklılık oranı, son model kepenklerde olağanüstü bir koruma sağlar. Dışarıda patlama yaşandıysa bu patlama, şiddetinin yüksekliğine göre değişen küçük bir hasarla sonuçlanır. Bu sayede içeride bulunan insanlar ya da malzemeler kayıp yaşamadan bu gibi tehlikeli olayları atlatmış olur.

Ayrıca otomatik kepenk izmir ile erişim sağlayacağınız kepenk modelleri, dükkan içerisini kış aylarında sıcak yaz aylarında ise soğuk tutmaktadır. Çalışanların refahını yükselten bu kapı modeli, her anlamda sizler için avantaj yaratacak bir dükkan ekipmanıdır. İzmir kepenk firmaları sayesinde bu kepenklere ulaşabilir ve dilemiş olduğunuz modele göre bir seçim yapabilirsiniz.
Otomatik kepenk izmir fiyatları sizler için çoğunlukla estetik yapısı, geniş ürün yelpazesi, renk seçenekleri ve talep edildiğinde proje çalışması ile kolay çözümler sağlar…

Alüminyum kepenkler, ham maddesi alüminyum olan ve estetik görselliği ön plandaki yapılar için tasarlanmıştır. Bazı profil türlerinde yardımcı malzeme olarak poliüretan kullanılmıştır. Poliüretan dolgulu profil cinsleri, alüminyum et kalınlığı ince malzemelerdir. Bu profil içinde bulunan poliüretan dolgu, mukavemeti artırıcı bir etken olmaktadır. Bu tip profillerden imal edilen kepenklerde ısı ve ses izolasyonu oldukça yüksektir.

Motorlu Kepenk Çeşitleri Neler ?

Günümüzde teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte kepenk sistemlerinde öne çıkan birçok model bulunmaktadır. Binaların dekorunu tamamlayan aynı zamanda güvenlik düzeyini artıran kepenkler elektrikli panjur şeklinde de tasarlanmaktadır. Restoranlarda, kafelerde ve diğer tüm açık alanlarda kapalı bir ortam yaratabilmek için çok idealdir. Otomatik kepenk izmir fiyatları kepenklerin modeline ve boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren bu sistemler kullanım açısından son derece rahattır.
NYÇ kepenk modellerini incelemek için sayfamızı gezebilirsiniz.

Kesin bir çeşitlilik var diyemesek dahi kullanılan motor çeşitliliğine göre bir ayrım yapmak mümkündür. Bu ayrım motorlu kepenk ve elektrikli kepenk olarak yapılır. Bu çeşitleri şu şekilde tanımlayabiliriz:

1. Motorlu Kepenk

Daha çok dış mekanlarda tercih edilen bu kepenk modeli, motor kaynağından güç alarak çalışan bir sisteme sahiptir. Duvara monte edilme sonucu ile kontrol edilebilen bu model, uzaktan kumandalar ya da şalterler ile de kontrol edilebilmektedir.

En güvenilir kepenk modellerinden olduğu için müşteriler tarafından da sıklıkla tercih görür.
Yapıldığı malzeme bakımından patlamalara, yangınlara ve daha birçok doğal afete karşı dayanıklı bir yapıda bulunur. Bu sebepten dolayı da mağaza ve fabrika girişlerinde genel olarak motorlu kepenk çeşitlerine rastlanılmaktadır.

İçerideki malzemelerin zarar almaması için bu tercihi yapan firmalar, bu gibi afetlerden en az zarar alarak basit bir şekilde afetleri atlatır. Toz ve buğulanma gibi olaylarında yaşanmamasını sağladığı için temizlik ve hijyen bakımından ekstra bir katkı sağlar.

2. Elektriklİ Kepenk

Motorlu kepenklerle benzer niteliklere sahip olan bu kepenk sistemi, tek fark olarak elektrikli bir şekilde çalışmaktadır. Otomatik kepenk fiyatları izmir için NYÇ kepenk firması dahilinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

KALİTE GÜVEN ve TECRÜBE

Kaliteli ürün ve üst düzey hizmet anlayışı ile İzmir otomatik kepenk hizmeti veren NYÇ Kepenk, sektörün öncü firması olmayı hedef edinmiş tecrübeli ekibiyle müşterilerine kalite ve güven sunmaktadır.

GENİŞ HİZMET ALANI ve ÇEŞİDİ

Otomatik kepenk İzmir için ve yakın çevresine otomatik kepenk, seksiyonel kapı, hızlı pvc kapı, bahçe kapısı otomasyonu, otomatik bariyer, yangına dayanıklı kapılar ve otomatik panjur çeşitleriyle hizmet vermekteyiz.

7/24 GARANTİLİ İŞ

%100 müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. Yıllarca kullanabileceğiniz 7/24 garantili ve yüksek kaliteli otomatik kepenk ve kapı sistemlerine ihtiyacınız varsa mutlaka bize danışın.

Motorlu kepenk, elektrikli kepenk, elektronik kepenk, otomatik darava, otomatik kepenk gibi birçok adıyla anılabilen Otomatik kepenk çeşitlerimiz bulunmaktadır. Sizin için en iyi kepenk sistemini birlikte seçelim.

Otomatik kepenk fiyatları İzmir, kepenk boyutu, motor modeli gibi birkaç faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kepenk fiyatları hakkında daha detaylı ve net bir bilgi almak için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi isteyin.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın