Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

İzmir Otomatik Kepenk Sistemleri

İzmir Otomatik Kepenk Sistemleri

İzmir otomatik kepenk sistemleri denince akla gelen ilk şirketlerden olan Nyç Kepenk, ürün kalitesi ve profesyonel montaj ekibiyle her zaman ön planda olmuştur.

Otomatik kepenk sistemlerinin imalat ve montaj işini üstlenerek tüm Türkiye’ye montajsız ürün sevkiyatı yaparken, bulunduğu il ve çevre illere ise montaj hizmeti vermektedir.

Günümüze kadar 10.000 adedin üzerinde hareketli sisteme sahip firmamız daima müşteri memnuniyetini önemsemiş olup, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden uygun fiyata hizmet sunmuştur.

 

Sağladığı hizmetler servis, bakım-onarım, tamir, imalat ve montaj işi bulunmaktadır. Sadece kepenk sektöründe değil sağlamış olduğu tüm hizmetlerde bu özveriyle çalışmaktadır. Günümüz teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek kurulduğu ilk günden bu yana kendini geliştirerek devam etmektedir.

 

Otomatik kepenk çeşitleri nelerdir ?

 

İzmir otomatik kepenk sistemlerinde bir diğer adıyla otomatik daraba olarak da adlandırılmaktadır.

Kepenkler 2 çeşit olarak incelenebilmektedir.

  • Çelik Kepenkler
  • Alüminyum kepenkler

Otomatik kepenklerde seçim tamamen kullanım amacına göre belirlenmektedir. Güvenlik ürünü olarak kullanılmak istenen ürün ise çelik kepenk tercih edilirken, estetik bir görünüm için kullanılacaksa alüminyum kepenkler tercih edilir.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın