Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2

Elektrikli Kepenk Nedir ?

Elektrikli Kepenk Nedir ?

Elektrikli kepenk bir diğer adıyla otomatik kepenk olarak da bilinmektedir. Elektriğe bağlı sistemi ve motoru sayesinde otomatik kumanda yardımıyla açılıp kapanabilen yüksek güvenlik ürünüdür.
Dükkanlarda ve garajlarda sıklıkla karşılaştığımız elektrikli kepenk uygulaması aslında birçok alanda kullanılabilmektedir.
Elektrikli kepenk fiyatları olarak da karşımıza ekonomik bir ürün olarak sunulmaktadır. Çelik lamelleri sayesinde dayanıklı ve sağlamdır. Ayrıca kullanım alanını hırsızlık, rüzgar, yağmur gibi dış etkenlerden de korumaktadır.

Redüktörlü motoru sayesinde elektrik kesintisinde de manuel olarak açıp kapanabilir bu sayede kullanıma devam edilebilmektedir.
Elektrikli kepenk firması olan Nyç Kepenk imalat ve montaj işini üstlenmektedir. Üretim aşamasında kalitesinden ödün vermeden minimum maliyet ile müşterilerine hizmeti sunmakta olan firmamız keşif, satış ve satış sonrası desteği ile de müşterilerinin yanında olmaktadır.
2 yıl sistem ve motor garantisi ile sunulan otomatik kepenk hizmeti herhangi bir motor arızası durumunda birebir değişim yapmaktadır.
İmalat yaptığı için demonte ürün sevkiyatı da gerçekleştirerek tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır.

Elektrikli Kepenk Hizmet Bölgeleri

Elektrikli Kepenk İzmir ili başta olmak üzere Aydın, Manisa, Balıkesir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye sunduğumuz bir hizmettir.
Eğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Ürünlerimiz sayfasına göz atabilirsiniz.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın